ŚDS w Parkoszu w budowie

sds-w-parkoszu-w-budowieNiepełnosprawni mieszkańcy gminy Pilzno otrzymają miejsce do integracji i rozwoju umiejętności niezbędnych do codziennego funkcjonowania w życiu społecznym. Rozbudowa z przebudową i zmianą sposobu użytkowania budynku OSP w Parkoszu na Środowiskowy Dom Samopomocy już ruszyła.

ŚDS w Parkoszu będzie działał w trybie dziennym dla około 30 uczestników. Istotą działania jest zapewnienie wszechstronnego wsparcia dla osób przewlekle psychicznie chorych, upośledzonych umysłowo oraz osób wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych. Koszt inwestycji opiewa na kwotę prawie 2,3 mln złotych. Gmina Pilzno pozyskała na ten cel dofinansowanie, które pokrywa 85 procent kosztów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.