Zegar słoneczny i wystawa o moście kolejowym na Wisłoce podczas Nocy Muzeów w Dębicy – FILM

muzeum19 maja w Muzeum regionalnym w Dębicy odbyła się X Noc Muzeów. Oprócz możliwości zwiedzenia ekspozycji stałych odwiedzający tej nocy muzeum mogli zapoznać się z nowa wystawą zewnętrzna poświęconą mostowi kolejowemu na Wisłoce i zobaczyć odsłonięty w piątek wieczorem zegar słoneczny upamiętniający rok 2017 jako Rok Jadwiżański w Dębicy.

 

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.