Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Strażacy będą świętować 15 maja

strażacyDzisiaj w dniu Świętego Floriana obchodzony jest ustanowiony oficjalnie przez Sejm RP w 2003 roku jako święto zawodowe Dzień Strażaka. 4 maja jest okazją do podziękowania wszystkim strażakom – zarówno tym z jednostek Państwowej Straży Pożarnej jak i strażakom z Ochotniczych Straży Pożarnych – za ich codzienny trud, niesioną pomoc  i narażanie życia podczas przeprowadzanych akcji ratowniczych. W Dębicy oficjalne uroczystości  związane z Dniem Strażaka odbędą się 15 maja (poniedziałek).

Obchody Dnia Strażaka  rozpoczną się  mszą św. w kościele pw. Miłosierdzia Bożego o godz. 11.00. Po mszy  ok. 11.45 na placu przed komendą Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy odbędzie się uroczystość podczas  której  będzie miało miejsce wręczenie awansów, odznaczeń oraz podziękowania i przemówienia zaproszonych gości.
Na uroczystości zapraszają komendant PSP st. bryg. Wojciech Buszek i nowy zastępca komendanta bryg. Roman Merchut.
 
 
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.