Dni Dębicy 2017 – oświadczenie dyrektora MOK Jana Borka

dd_2017_plakatDębica, 12.06.2017 r.

Oświadczenie

W imieniu organizatorów Dni Dębicy 2017 przepraszam wszystkich Dębiczan – widzów, którzy przyszli w dniu 11 czerwca br. na dębicki Rynek na koncert Electric Light Orchestra Classic. Mam świadomość, że żadne wyjaśnienia nie pokryją Państwa rozgoryczenia i zawodu w sytuacji, kiedy koncert zespołu się nie odbył.

Niemniej jednak trzeba wyjaśnić, że stało się to na skutek zdarzenia, jakie wystąpiło podczas próby ELO Classic. Zdaniem firmy nagłaśniającej, która realizowała technicznie Dni Dębicy, w trakcie podpinania sprzętu doszło do zwarcia, które doprowadziło do częściowego zniszczenia nagłośnienia. Próbowaliśmy z całych sił znaleźć rozwiązanie tego problemu, jednak pomimo naszych starań rozpoczęcie koncertu było niemożliwe. Nasze kilkumiesięczne przygotowania poszły na marne, ale znacznie istotniejszy jest fakt, że Państwo nie mogli się cieszyć koncertem Electric Light Orchestra Classic. Sytuacja cały czas jest wyjaśniana. Podjęliśmy odpowiednie kroki prawne i przygotowaliśmy stosowne pisma, aby jak najszybciej rozwiązać tę sprawę.

Raz jeszcze za to co się stało serdecznie Państwa przepraszamy. Będziemy chcieli częściowo chociaż zrekompensować te straty i zaprosimy Państwa na koncert „Pożegnanie lata”, w dniu 2 września br.

Dyrektor

Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy

Jan Borek

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.