Uczniowie wędkowali w Strzegocicach

Bez tytułuJuż po raz 14. nad zbiornikiem „Strzegocice I” odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Wydarzenie zostało zorganizowane przez pilźnieńskie  Koło Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Przy słonecznej pogodzie w obecności opiekunów i często całych rodzin oraz kibiców, na stanowiskach stanęło 73 zawodników.
Po dwugodzinnej rywalizacji, pomimo trudnych warunków pogodowych, komisja po zważeniu złowionych ryb wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach:
Uczniowie szkół podstawowych:
1. Pękala Julia
2. Jakub Chwał
3. Sobczyk Nikola
4. Zięba Bartłomiej
5. Sobczyk Krystian
Uczniowie szkół gimnazjalnych:
1. Augustyn Wiktor
2. Chwał Monika
Zrzeszeni (członkowie PZW do 16. roku życia)
1. Gwóźdź Cyprian
2. Kozioł Mirosław
Wszyscy zwycięzcy oraz uczestnicy otrzymali dyplomy, a także nagrody w postaci sprzętu i akcesoriów wędkarskich. Zawody zakończono tradycyjnym pieczeniem kiełbasek, przy których zawodnicy dzielili się wrażeniami  z połowów.
Koło Wędkarskie „Łosoś” w Pilźnie dziękuje za wsparcie w organizacji zawodów: Burmistrz Pilzna, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Domowi Kultury w Pilźnie, firmom Jaxon, Balsax, Balsa.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.