Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

DNI OTWARTE „TABORU DĘBICA”

303-134816Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy w ubiegłą sobotę wzięli udział w imprezie zorganizowanej przez „Tabor Dębica”. Organizator przedstawił przybyłym gościom zasady bezpieczeństwa obowiązujące na kolei.

W sobotę, 24 lipca na terenie zakładów produkcyjno naprawczych „Tabor Dębica” odbyła się spotkanie dla dzieci i młodzieży. Organizator do udziału w przedsięwzięciu zaprosił funkcjonariuszy dębickiej Policji, Straży Pożarnej oraz Straży Ochrony Kolei. Oprócz prezentacji wyposażenia oraz sprzętu jakim dysponują służby, punktem 303-134812kulminacyjnym spotkania, był pozorowany wypadek kolejowy na przejeździe bocznicy kolejowej firmy Tabor.

Opracowany plan działania na wypadek takiego zdarzenia ma na celu obniżenie poziomu ryzyka i minimalizacji skutków zagrożenia. Komendę Powiatową Policji w Dębicy reprezentowali st.asp. Łukasz Boczkowski, sierż.sztab. Magdalena Baran oraz sierż.sztab. Paweł Misa.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.