Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ziemia Dębicka. Największe hity czerwca 2017

wislokaKończy się czerwiec i w tym miesiącu na naszym portalu pojawiło się wiele materiałów, w tym również filmowych. Największymi hitami na Ziemi Dębickiej okazały się być dwa filmy z Dni Dębicy. Pierwszy z nich to taniec w rytm piosenki Abby kibiców Wisłoki świętujących awans klubu podczas Dni Dębicy. Drugi film uwiecznił fanki Dawida Kwiatkowskiego oczekujące na koncert swojego idola w strugach deszczu przed sceną na rynku. Oba filmy obejrzało łącznie ponad 50 tysięcy osób.
 
W czerwcu na naszym portalu zamieściliśmy kilkadziesiąt krótkich relacji filmowych z różnych wydarzeń na terenie Dębicy i okolic. W mijającym tygodniu sporą popularnością cieszą dwa filmy ze spływu kajakowego uwieczniające udział w imprezie jednej załogi, która na starcie zalicza wywrotkę za wywrotką a już na trasie na widok naszego kamerzysty woła „O ja! Będę w TVN-ie!”. Kajakarze co prawda do TVN-ie nie trafili, lecz na nasz portal i tu ich wyczyny obejrzało 1,6 tys osób a odbiorców było prawie 8 tys w przypadku pierwszego filmu a drugi dotarł do 9 200 odbiorców i obejrzało go 2,5 tys. osób. Gratulujemy!
Niezły wynik osiągnął film z zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 3 w Dębicy z występem Izabeli Ciurkot. Film dotarł do 6370 osób a wyświetlono  go 1,3 tys razy. Film z występem jej młodszych koleżanek śpiewających o zasadach ruchu drogowego obejrzało 2,7 tys. osób a materiał dotarł do 9600 odbiorców.
Liczne grono wielbicieli okazał się mieć występ Kacpra Wygonika, który zaśpiewał piosenkę Zenka Martyniuka „Przez twe oczy zielone” . Film wyświetlono 3,1 tys. razy a dotarł do 11,500 osób. Przed młodym wokalistą szykuje się wielka kariera!
Bardzo liczną puybliczność zyskał film z występem orkiestry parafialnej w Straszęcinie. Obejrzało go ponad 6 tys. osób.
Absolutnym hitem tego miesiąca jest jednak film z Dni Dębicy na którym swoją radość z awansu Wisłoki wyrażają kibice tego klubu. Z prawdziwą gracją na płycie dębickiego rynku tańczą do muzyki Abby – ich występ obejrzano aż 15 tysięcy razy i dotarł do prawie 40 tys. odbiorców.
Drugim hitem tegorocznych Dni Dębicy jest film z dziewczętami, które w strugach deszczu i przy bijących piorunach oczekują na koncert Dawida Kwiatkowskiego. Ten materiał obejrzało 14  tys osób. a materiał dotarł do 26 tys. odbiorców. Podobną popularnością cieszyły się filmy z relacją pobytu artysty na dębickim rynku, który co prawda nie zagrał, ale pozował do zdjęć z fankami i rozdawał autografy.
ziemia-statystykiCzerwiec był też jednym z najlepszych miesięcy jeśli chodzi o statystyki naszego portalu. Posty publikowane na naszym profilu FB dotarły do ponad 100 tys. odbiorców, a filmy zostały wyświetlone blisko 95 tys. razy – szczegóły na ilustracji obok.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.