Dwie burze ominęły Dębicę od północy i południa

burzaDwie potężne burze ominęły Dębicę. Jedna – dość duża ze sporą ilością wyładowań atmosferycznych, tylko musnęła swoim skrzydłem Dębicę i okoliczne miejscowości i powędrowała na północ. Druga, znacznie mniejsza oddaliła się na południe. W ciągu  ostatnich 15 minut zarejestrowano aż 61 wyładowań atmosferycznych – taką informację można znaleźć na stronie https://burze.dzis.net/?page=mapa&rejon=se,
Tam też można dokładnie śledzić przemieszczanie się burz – jak wynika z tych map – póki co w rejonie Dębicy powinno być spokojnie, chociaż z południa regionu wciąż dochodzą groźne pomruki.
Natomiast nad Tarnowem burza pokazała co potrafi …
http://miastoiludzie.pl/2017/06/29/zerwany-dach-wyladowal-plycie-tarnowskiego-rynku/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.