Finałowy Turniej o Puchar im. Kazimierza Górskiego

Finałowy Turniej o Puchar im. Kazimierza Górskiego  (21)Trzy mecze Finałowego Turnieju o Puchar im. Kazimierza Górskiego rozegrane zostaną na stadionie Igloopolu przy ul. Piłsudskiego w Dębicy. Kolejne trzy mecze młodzi zawodnicy rozegrają na stadionie Chemika Pustków. 27 czerwca o godz. 10.30 na stadionie Igloopolu burmistrz Mariusz Szewczyk oficjalnie otworzył rozgrywki w Dębicy.

Bardzo się cieszę, że Polski Związek Piłki Nożnej zadecydował, żeby trzy spośród finałowych meczy turnieju o Puchar im. Kazimierza Górskiego zostały rozegrane właśnie w Dębicy. Przyjechały do nas najlepsze drużyny piętnastolatków w Polsce. Podczas rozgrywek na dębickim stadionie wyłoniony zostanie tegoroczny Mistrz Polski w kategorii U-15” – powiedział na otwarciu rozgrywek burmistrz Mariusz Szewczyk.

W Dębicy na boisku przy ul. Piłsudskiego zmierzą się drużyny młodzików do lat 15 z 4 województw: Świętokrzyskiego, Wielopolskiego, Śląskiego i Mazowieckiego. Trzy mecze zostaną rozegrane także na stadionie Chemika Pustków, natomiast mecze finałowe o pierwsze i trzecie miejsce zostaną rozegrane na stadionie IZO Arena w Boguchwale. Zakończenie meczy finałowych zaplanowane zostało na niedzielę 2 lipca.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.