1 Rally Sprint Automobilklubu STOMIL w Dębicy

1 rsSerdecznie zapraszamy wszystkich zawodników oraz kibiców na 1 Rally Sprint Automobilklubu STOMIL w Dębicy, który odbędzie się 15 lipca w okolicach Brzezin, niedaleko Wielopola Skrzyńskiego oraz Dębicy. Rally Sprint jest to nowy format zawodów samochodowych stworzony w sezonie 2017 na bazie regulaminu Rajdów Okręgowych w wariancie W1. Oznacza to, że aby w nim wystartować potrzebna jest licencja sportu samochodowego R lub RN, a normy bezpieczeństwa są na poziomie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Nasz Rally Sprint będzie pierwszą tego typu imprezą w Polsce i mamy nadzieję, że rozpocznie nowy, ciekawy etap zmagań.
Odcinek specjalny o długości 5.9 km, zlokalizowany w okolicach miejscowości Mała, Brzeziny i Glinik, jest dosyć szybki, kręty z wieloma podjazdami i spadaniami. Zawodnicy pokonają go 3 krotnie w jedną, a następnie 3 krotnie w drugą stronę, co daje w sumie 35.4 km oesowych. Jego charakterystyka jest praktycznie identyczna z odcinkami, które będą rozegrane na tegorocznym Rajdzie Rzeszowskim. Cały rajd jest dosyć kompaktowy, ponieważ całkowita długość trasy to tylko 120 km.
Biuro zawodów będzie zlokalizowane w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej, park zamknięty przy „Rolniku”, a park serwisowy na asfaltowym parkingu przy kościele w Brzezinach. Komasacje po odcinkach będą zlokalizowane na parkingach koło kościołów w Małej oraz w Brzezinach.
Na zgłoszenia zawodników czekamy od 21 czerwca do 5 lipca – maksymalna liczba załóg to 30. Wysokość wpisowego to 600 zł.
3 lipca opublikujemy mapy rajdu, a 7 lipca listę zgłoszeń – prosimy o śledzenie naszej strony internetowej.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników udziału, będzie to dobra szansa na potrenowanie przez Rajdem Rzeszowskim na bardzo podobnych odcinkach.
Zapraszamy również kibiców, jesteśmy pewni, że widowisko stworzone przez licencjonowanych kierowców na bardzo szybkim oesie będzie warte zobaczenia.
Rejestracja zgłoszeń dla zawodników zrzeszonych w PZM.
https://inside.pzm.pl/
Rejestracja zgłoszeń dla zawodników zrzeszonych w innych ASN.
https://zgloszenia.pzm.pl/ro/2017/rs/stomil1/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.