Piknik rodzinny w Miejskim Przedszkolu nr 7

DSCN1217[1]Kilka dni temu w Przedszkolu Miejskim nr 7 odbył się Piknik Rodzinny. Podczas imprezy dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczno-wokalne. Przedszkolaki w kolorowych strojach przedstawiły przygotowane tańce i piosenki, co spotkało się z wielkim aplauzem publiczności. Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w zabawach i konkursach z animatorami. Każdy od malucha po starszaka mógł znaleźć coś dla siebie, a wybór był duży. Na najmłodszych czekały takie atrakcje jak: kącik malarski, gdzie malowano postacie bajkowe i gipsowe domki; dmuchany plac zabaw i zjeżdżalnia; baloniki „zwierzaki”; bańki mydlane oraz malowanie twarzy przedszkolakom przez nauczycieli i rodziców.
Zainteresowaniem cieszyła się także kawiarenka „Pod chmurką”, gdzie czekały domowe wypieki, kawa, herbata. Ci, którzy chcieli nabrać sił, mogli skosztować pysznego bigosu lub żurku. Najmłodsi z chęcią sięgali po watę cukrową i popcorn.
DSCN1197[1]
Swoja obecnością imprezę uświetnili m.in. Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk oraz Zastępca Burmistrza Wojciech Iwasieczko.
Wszyscy bawili się wyśmienicie. Dla organizatorów pikniku: Rady Rodziców, Dyrekcji PM 7 oraz Grona Pedagogicznego najważniejszym wyznacznikiem udanej imprezy były uśmiechy ich podopiecznych.
Źródło: Miejskie Przedszkole nr 7 w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.