Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Widziałeś barszcz Sosnowskiego – zadzwoń

barszcz sosnowskiegoBurmistrz Miasta Dębicy zwraca się z prośbą do mieszkańców o zgłaszanie miejsc występowania Barszczu Sosnowskiego w celu dokonania oznaczenia lokalizacji występowania stanowisk tej rośliny. Jest to roślina inwazyjna o właściwościach toksycznych, stanowiąca zagrożenie dla ludzi i środowiska. Jej szkodliwość wynika z właściwości parzących i alergizujących, które wywołują reakcje dermatologiczne porównywalne do oparzeń I, II i III stopnia.
Zgłoszenia proszę kierować do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzenia Kryzysowego tut. Urzędu mailem: mczk@umdebica.pl lub telefonicznie pod numer 14 683 82 34 , 14 683 82 35 (w godz. 7.30-15.30) lub do Straży Miejskiej pod numer 14 683 82 59 lub pod numer alarmowy 986 (całodobowy).  Zgłoszenia prosimy składać w terminie do dnia 23.06.2017 r.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.