Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rusza rekrutacja do batalionu Obrony Terytorialnej w Dębicy. Spotkanie dla kandydatów już w najbliższy poniedziałek

DSCF2788
W najbliższy poniedziałek 19 czerwca o godz. 17.00 w Domu Kultury „Mors” przy ul. Sportowej 28 w Dębicy odbędzie się spotkanie rekrutacyjne dla kandydatów do Terytorialnej Służby Wojskowej w związku z tworzeniem Batalionu Obrony Terytorialnej w Dębicy.  9 czerwca w Urzędzie Miejskim w Dębicy odbyła się konferencja prasowa podczas której mjr Robert Bajorski i ppor. Sabina Piechota przybliżyli zasady rekrutacji.
Na zaplanowanym na poniedziałek, 19 czerwca spotkaniu dowódca Batalionu Obrony Terytorialnej w Dębicy zapozna kandydatów z warunkami wstąpienia do służby, zadaniami jakie realizuje TSW, uprawnieniami oraz wyposażeniem i uzbrojeniem, a także z terminami szkolenia żołnierzy TSW, należnościami jakie otrzymają pełniący służbę żołnierze. Przedstawiciel WKU omówi także terminy komisji  rekrutacyjnej, zasady i przebieg rekrutacji do TSW oraz dokumenty wymagane dla kandydatów chcących wstąpić do tej formy służby wojskowej.

Do kontaktów z WKU w Mielcu zostali  wyznaczeni:
– mjr Robert BAJORSKI, tel. 261 156 502, 600 023 343
– ppor. Sabina PIECHOTA, tel. 261 156 539

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.