Ruszył Letni Sezon Kąpielowy z Firmą LERG na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu

nemo-88W miniony weekend nastąpiło rozpoczęcie wakacji i sezonu kąpielowego z Firmą LERG na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu. Z tej okazji Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica przy wsparciu Firmy LERG oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica przygotowali szereg atrakcji. Podczas uroczystego otwarcia sezonu letniego, został oddany do użytku Mobilny Park Linowy składający się z siedmiu modułów o różnych przeszkodach do pokonania i wspinaczki. Dodatkowo dla dzieci i młodzieży przygotowano: dmuchany wodny tor przeszkód WIBIT, plażę palmową z huśtawkami i wielkimi klockami, wielki dmuchany zamek wraz ze zjeżdżalnią do zabawy, pełno wymiarowego boisko do gry w siatkówkę plażową, gry, zabawy i animacje hawajskie, podczas których animatorki zorganizowały szereg konkurencji i zabaw m.in. : puszczanie wielkich baniek, taniec w wodzie z piłeczkami, formowanie zwierzątek z balonów oraz balonową szermierkę. Pod wieczór o godzinie 20.00 na terenie GOSiR przy budynku Klubu Sportowego „CHEMIK”, została zorganizowana zabawa taneczna z zespołem „SEKEND”, przy, której trwała wyśmienita zabawa.

Wszystkie przygotowane atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży oraz rodziców, którzy bacznie obserwowali swoje pociechy, oddające się zabawie podczas trwania organizowanych gier i zabaw.

Mimo, iż w miniony weekend pogoda nie przyniosła wysokich temperatur, to i tak ponad 1700 osób zdecydowało się przyjechać na nasz basen i korzystać ze wszystkich przygotowanych atrakcji. W sobotę podczas oficjalnego otwarcia odwiedziło nas 723 osób, zaś w niedzielę gościliśmy już 993 osoby – informuje Krzysztof Lipczyński, dyrektor basenu. Mamy nadzieję, że zapowiadane tegoroczne wakacyjne upały nie raz zaowocują w rekordowy frekwencji, co tylko będzie motywować nas do utrzymywania wysokiego standardu oraz jak najlepszego przygotowania basenów, by pobyt wszystkich naszych klientów obfitował w wiele miłych wspomnień- dodaje Lipczyński.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.