Wielki tort i podziękowania dla Wiesławy Buszek

IMG_9835Był wielki tort, prezenty i okolicznościowy fotel. Takiego pięknego pożegnania w związku z przejściem na emeryturę po 28 latach pracy w przedszkolu i gorących podziękowań od dzieci i rodziców nie spodziewała się Wiesława Buszek, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 4 w Dębicy. Niespodzianka przygotowana dla pani dyrektor podczas Pikniku rodzinnego z okazji Dnia Mamy i Taty udała się doskonale, a Wiesława Buszek podczas pikniku symbolicznie przy użyciu ogromnego ołówka przekazała kierowanie placówką przy ul. Strumskiego swojej następczyni Małgorzacie Lesiak.

IMG_9876Wiesława Buszek z Miejskim Przedszkolem nr 4, które dwa lata temu obchodziło jubileusz 50-lecia swojego istnienia związana jest od ponad 30 lat, a funkcję dyrektora pełni od 1989. Pod jej kierunkiem na przestrzeni wszystkich tych lat placówka bardzo dynamicznie się rozwija i cieszy zaufaniem rodziców, którzy powierzają jej opiekę nad swoimi pociechami.
Współpracownicy Wiesławy Buszek mówią o niej tak: „Lubi gdy w przedszkolu dużo się dzieje. Podkreśla, że czuje się w przedszkolu jak w rodzinie stwarzając w nim miłą, rodzinną atmosferę dzięki czemu byli IMG_9832wychowankowie obdarzają przedszkole zaufaniem przysyłają do niego swoje dzieci i wnuki”.

Wiesława Buszek była bardzo wzruszona pięknym pożegnaniem i wszystkimi tymi ciepłymi słowami pod swoim adresem.
„Nie spodziewałam się takiego pożegnania przy przejściu na emeryturę. Rodzice, dzieci i moje koleżanki z przedszkola sprawili mi wielką i bardzo miłą niespodziankę” – mówi dyrektor przedszkola.
Podczas Pikniku Rodzinnego który odbył się 31 maja w Sportowej Stodole nie zabrakło występów dzieci, gier, konkursów i innych w atrakcji w które zaangażowane były nie tylko dzieci, ale i ich rodzice, którzy jak widać na niektórych zdjęciach z wielkim poświęceniem brali udział w zawodach i robili wszystko by ich drużyna wygrała.
Ale liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i tej tutaj nie brakowała, zwłaszcza, że pogoda dopisała i wszyscy wspólnie mogli się bawić do późnych godzin wieczornych.

fot. Tomasz Baran

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.