Przebadali 40 dzieci – akcja „Kocham, więc badam” w Dębicy – FILM

Takiej akcji profilaktycznej dedykowanej dzieciom w Dębicy dotychczas nie było. Dzięki fundacji „Słoneczna Przyszłość” i zaangażowaniu finansowemu dębickich przedsiębiorców, radnych miejskich i powiatowych oraz  wielu innych osób zebrano fundusze na przeprowadzenie profilaktycznych badań czterdzieściorga dzieci  z terenu powiatu dębickiego. W ramach akcji Kocham, więc badam” wykonane zostały badania u dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat których celem było wykrycie lub wykluczenie zmian nowotworowych.
https://www.youtube.com/watch?v=YYKFbpZ6UmQ
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.