Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zakończono prace konserwatorskie w zabytkowym kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Dobrkowie.

20258088_1496736243724814_4255390986136893645_nZakończono prace konserwatorskie w zabytkowym kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Dobrkowie. Renowacją objęto stacje drogi krzyżowej pochodzące z XIX wieku i usytuowano w świątyni. Konserwacja stanowiła wydatek w kwocie 56 tys. złotych.
Źródło: UM Pilzno
Więcej fotografii na stronie
http://pilzno.um.gov.pl/wydarzenia/prace-konserwatorskie-w-kosciele-w-dobrkowie

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.