Dożynki Powiatowe 2017

wieniec dożynkowy27 sierpnia br. odbędzie się doroczne święto plonów – Dożynki Powiatowe podczas którego odbędzie się tradycyjny przegląd wieńców, koncert zespołu ENEJ, finał konkursu „Rolnik Roku Powiatu Dębickiego 2017″, a na zakończenie imprezy zabawa taneczna.
Zgłoszenia udziału w przeglądzie wieńców należy kierować do 11 sierpnia 2017 na adres: umdebica@um.debica.pl
Koszty związane z przygotowaniem wieńca dożynkowego wysokści 300 zł. zostaną przekazane grupom wieńcowym po dożynkach Powiatowych.
Tegoroczne Dożynki Powiatowe rozpoczną się mszą świętą o godz. 12.00 w kościele pw. NMP Nieustającej Pomocy w Czarnej, następnie dożynkowy korowód przemaszeruje na stadion sportowy, gdzie odbędzie się dalsza część Powiatowego Święta Plonów. Szczegółowy program zostanie zamieszczony na stronie:www.powiatdebicki.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.