Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Schola Serduszka nagrywa płytę z kolędami

W połowie lipca Schola Serduszka wraz z zaproszonymi gośćmi przystąpiła do nagrań utworów na płytę z kolędami, która ma się ukazać przed Świętami Bożego Narodzenia tego roku. Schola przygotowała własne aranżacje zarówno IMG_0745tradycyjnych jak i bardziej współczesnych kolęd i pastorałek. Na płycie znajdzie się także jedna całkowicie autorska kolęda, do której zespół planuje nakręcić teledysk.
Poza Serduszkami w studiu Roslyn Krzysztofa Godyckiego w Róży zadebiutował również zespół „Słowo daję” z parafii w Straszęcinie, który przygotował na płytę dwie kolędy. Zespół „Słowo daję” działa od 2 lat a w tym czasie zagrał m.in. na Wieczorze Uwielbienia z Dobromirem Makowskim i ojcem Antonello Caddedou a w 2017 roku zdobył wyróżnienie na Vincentianie – Przeglądzie Piosenki Religijnej organizowanym przez krakowskich kleryków Zgromadzenia Misji juz od ponad 30 lat. Skład zespołu „Słowo daję” tworzą Karolina i Weronika Chmura, Wiktoria Piękoś, Wiktoria Wadas, Joanna Kosiba, Magda Stachnik, Ignacy Kaminski oraz Maks Krupa.
Już wcześniej bo w marcu tego roku solowe utwory na płytę nagrały także solistki – laureatki Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek – Iga Misa, Weronika Chmura, Zuzanna Śliwa i Zuzanna Grecka.
Opiekunowie Scholi Piotr Śliwa i Jan Bysiewicz zapewniają, że są bardzo zmotywowani aby sfinalizować to przedsięwzięcie i zrobią wszystko aby Dębiczanie w najbliższe Święta mogli posłuchać kolęd w wykonaniu uzdolnionych dzieci i młodzieży z naszego miasta a korzystając z okazji zapraszają potencjalnych sponsorów do wsparcia finansowego, które pomoże w wydaniu płyty
Firmy, instytucje i osoby zainteresowane wsparciem finansowym mogą przekazywać kwoty na rachunek bankowy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Debicy – Latoszynie – nr konta 79 1240 4807 1111 0000 5532 8188 z dopiskiem SCHOLA lub poprzez osobiste przekazanie darowizn (kontakt Jan Bysiewicz tel. 535 996 770)
Ze swojej strony na życzenie potencjalnych sponsorów Schola Serduszka oferuje promocje wspierających osób, firm i instytucji poprzez prezentacje ich logo na ulotkach informacyjnych, w trakcie organizowanych występów oraz na profilu społecznościowym www.facebook.com/ScholaSerduszka i stronie internetowej www.schola-latoszyn.pl

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.