Dziecie wyjechały na kolonię

kol128 dzieci z rodzin, które objęte są wsparciem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy wyjechało na wypoczynek letni do Iwonicza.
Tegoroczną kolonię pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie zorganizowała Fundacja Promocji i Rozwoju Bieszczad w Przysietnicy.
Dzieci odjechały z uśmiechem, żegnane przez rodziców i rodzeństwo.
Program pobytu w Iwoniczu obfituje w liczne zajęcia integracyjne, gimnastyczne, muzyczne, a także dyskusyjne, na których m.in. będzie można poznać zasady działania wolontariatu dziecięcego.
Uczestnicy kolonii będą mieli również możliwość wzięcia udziału w warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz w warsztatach terenoznawstwa i bezpiecznego poruszania się po górach. Czeka ich także wspinaczka na bieszczadzką Połoninę Wetlińską i liczne wędrówki górskie.
Powrót z kolonii zaplanowano na 5 sierpnia.
źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.