Historyczne wydarzenie – start V-go etapu 74-go wyścigu Tour de Pologne!

2092766353Tour de Pologne to największa cyklicznie organizowana impreza w naszym kraju. Polski narodowy wyścig kolarski po raz pierwszy został rozegrany w 1928 roku. Od 2005 roku należy do elitarnego grona UCI World Tour, czyli kolarskiej ligi mistrzów. Dziś jest najbardziej medialną sportową imprezą w Polsce, przyciągającą co roku miliony kibiców i transmitowaną w kilkudziesięciu krajach świata!
Harmonogram
11:20- Prezentacja trasy i firmy Olimp Laboratories na scenie głównej
12:00- Prezentacja sponsorów
12:25- Uroczyste podpisywanie listy startowej przez zawodników
12:30- Wystąpienie Prezesa Olimp Laboratories Stanisława Jedlińskiego
12:35- Wystąpienie Prezesa Lang Team Czesława Langa
13:30- Start honorowy wyścigu Olimp Labs Pustynia 84F
13:40- Start Ostry wyścigu Olimp Labs Nagawczyna 109C 
Wydarzenie na fb:
https://www.facebook.com/events/400751366987272
Więcej informacji:
www.olimp-supplements.com
http://www.tourdepologne.pl/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.