ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

policja 2Policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca Dębicy, który handlował narkotykami. Przy mężczyźnie funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Zgodnie z decyzją sądu, najbliższe trzy miesiące 44-latek spędzi w areszcie.

Prowadzone przez policjantów kryminalnych działania doprowadziły do 44-letniego mieszkańca Dębicy. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna w czerwcu i lipcu sprzedał kilkadziesiąt gramów środków odurzających. W ubiegłą środę policjanci zatrzymali 44-latka. Ujawnili przy nim ponad 120 gramów narkotyków w postaci marihuany i amfetaminy. Zatrzymany przyznał się do przedstawionych mu zarzutów. Odpowie za sprzedawanie i posiadanie znacznej ilości środków odurzających.
W piątek Sąd Rejonowy w Dębicy podjął decyzję o zastosowaniu wobec dębiczanina aresztu tymczasowego na okres 3 miesięcy. Mężczyzna był w przeszłości karany za przestępstwa o podobnym charakterze. Zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii za popełnione przestępstwo meżczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.