Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Olimp Laboratories zaprasza na start V etapu Tour de Pologne. Pierwszy taki w historii!

MAPA 5 ETAP KIBICETo będzie jeden z bardziej nietypowych startów Tour de Pologne w historii. Na trasę V etapu Olimp Nagawczyna – Rzeszów, kolarze wyjadą 2 sierpnia z Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Olimp Laboratories w Pustyni. Wszystkich kibiców zapraszamy już od godz. 11.00.

74. Tour de Pologne rozpoczął się w sobotę. W ciągu siedmiu dni kolarze przejadą przez ponad 500 miejscowości, pokonując przy tym 1144 km. Najbardziej nietypowo zapowiada się piąty, „podkarpacki” etap tegorocznego TdP. W środę kolarze nie wystartują bowiem z centrum jednego z miast – gospodarzy wyścigu, a spod siedzimy firmy Olimp Laboratories, oficjalnego partnera tegorocznego TdP. – To z pewnością będzie coś ciekawego (…) Sami zawodnicy, masażyści będą mogli zapoznać się z produktami firmy – mówił niedawno Czesław Lang, dyrektor Tour de Pologne.

To historyczne wydarzenie rozpocznie się 2 sierpnia już o godz. 11.20. Wtedy to na scenie głównej przed Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym Olimp Laboratories w Pustyni odbędzie się oficjalna prezentacja trasy i samej firmy. O godz. 12.00 zostaną zaprezentowani sponsorzy tegorocznego Tour de Pologne, a pół godziny później ekipy, zawodników i gości powita prezes Olimp Laboratories Stanisław Jedliński. Chwilę po tym rozpocznie się uroczyste podpisywanie listy startowej przez zawodników. Start honorowy spod Ośrodka Badawczo-Rozwojowego zaplanowano na godz. 13.30. Stamtąd kolarze przejadą do Nagawczyny, gdzie o godz. 13.40, obok głównej siedziby firmy odbędzie się start ostry do liczącego 130 km etapu. Przed finiszem na ulicach Rzeszowa, kolarze będą mieli do pokonania m.in. dwie górskie premie w Lubeni. Górale powalczą także o bonus w Łanach, gdzie zameldują się dwukrotnie.

Bramy ośrodka w Pustyni będą otwarte dla kibiców już od godziny 11. Do ich dyspozycji będą dwa wejścia – jedno od strony północnej przy drodze w kierunku Nagawczyny, drugie od strony zachodniej. Za tym wejściem przygotowano także parking, który w środę będzie do użytku kibiców. Na terenie ośrodka znajdzie się także darmowa strefa nawodnienia, w której fani będą mogli sięgnąć po butelkę wody. Kibice, którzy pojawią się na starcie V etapu, powinni także wypatrywać hostess ubranych w niebieskie stroje Olimp Sport Nutrition. Dziewczyny będą rozdawały firmowe gadżety przygotowane specjalnie na okazję Tour de Pologne.
Przypominamy, że Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Olimp Labs znajduje się tuż przy zjeździe z autostrady A4 – Dębica Wschód ( Pustynia 84F).
źródło: OLIMP LABORATORIES Sp. z o. o.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.