Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rodzinny Rajd Rowerowy z Active Team i Gmina Dębica

14936932842 lipca 2017 r. odbył się I Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany przez Active Team, Gminę Dębica oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. Rajd miał na celu aktywne przywitanie wakacji w formie rowerowej wycieczki malowniczymi terenami Kozłowa i okolic. W imprezie wzięła udział prawie stu roweromaniaków. Na uczestników czekały upominki w postaci akcesoriów rowerowych i gadżetów stowarzyszenia Active Team. Główną nagrodą losowania był ROWER ufundowany przez Wójta Gminy Dębica oraz GOSiR. Serdecznie podziękowania za tak liczne przybycie ! Mamy nadzieję, że w kolejnych latach rajd będzie cieszył się jeszcze większym powodzeniem. Stowarzyszanie kieruje podziękowania również do firmy OLIMP z Nagawczyny za ufundowanie nagród, Komendzie Powiatowej Policji z Dębicy, OSP Kozłów jak i Ratownikom Medycznym za czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników. Wielki szacunek dla najstarszego uczestnika Rajdu 85 letniego pana Michała życzymy jak najwięcej przejechanych kilometrów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.