Akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

336x280Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła prace nad akwizycją Partnerów do trzeciej już edycji Akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która w tym roku odbędzie się w dniach 6-8 października 2017.

Zachęcamy do aktywnego włączenia się do akcji „Polska. Zobacz Więcej – weekend za pół ceny”, której celem jest prezentacja polskiej oferty turystycznej oraz zachęcenie Polaków do korzystania z oferty turystycznej na terenie kraju w okresie poza głównym sezonem turystycznym.

Podmioty mogą zgłaszać swoje oferty do 28 sierpnia br. Na początku września, po weryfikacji zgłoszonych ofert, rozpocznie się kampania promocyjna wśród turystów.

Akcja ta odbędzie się w okresie od godz. 17.00 w dniu 6.10.2017 r. i potrwa do godz. 23:59 w dniu 8.10.2017 r.

Obiekty, które włączą się do pilotażowej akcji promowane będą na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Partnerami akcji mogą być podmioty dysponujące obiektami turystycznymi lub świadczące usługi turystyczne. Założeniem akcji jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach akcji na terenie całego kraju.

Aby wziąć udział w akcji należy zaakceptować regulamin i przekazać ofertę promocyjną. Poniżej zamieszczamy regulamin udziału w akcji. Formularz rejestracyjny dla podmiotów dostępny jest na stronie internetowej https://polskazobaczwiecej.pl/formularz-dodawania-obiektow.

Więcej informacji na temat akcji można uzyskać pod numerem tel.: (22) 536 70 98, (22) 536 70 53.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.