Aktywni dla Łęk Górnych zapraszają mieszkańców do udziału w projekcie „Siłownia receptą na wszystko”

12037944_1189216927760670_3729671724220957202_nW ramach projektu Działaj Lokalnie X zostanie doposażona siłownia, znajdująca się w budynku OSP Łęki Górne, która dostała dofinansowanie w wysokości 3220,00zl z „Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka
Działaj Lokalnie – Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu – i Lokalnych Partnerów: Jednostki Samorządu Terytorialnego: gmina Dębica, Pilzno,Żyraków oraz firmy: TIKKURILA POLSKA S.A. i FIRMA OPONIARSKA DĘBICA S.A.”
Jednocześnie informujemy, iż prowadzimy zapisy na zajęcia z instruktorem na siłowni w godzinach popołudniowych oraz na marsz z kijkami Nordic Walking po swojej miejscowości w miesiącu sierpniu i wrześniu. Nie zapominając o najmłodszych, zapraszamy dzieci do lat 10 tuż po rozpoczęciu roku szkolnego na warsztaty z masy solnej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.