Gest fair play i skuteczna obrona tytułu

gest-fair-play-i-skuteczna-obrona-tytuluStrażacy z Lipin obronili tytuł sprzed roku, zwyciężając w gminnych zawodach sportowo – pożarniczych. Rywalizacja w sztafecie i ćwiczeniu bojowym toczyła się na murawie stadionu Rzemieślnika Pilzno. Kibice wypełnili trybunę po brzegi i nie mogli narzekać na brak emocji. Poruszenie i brawa wywołał gest zawodniczek żeńskiej drużyny OSP Słotowa.
– Przekazujemy puchar za pierwsze miejsce w ręce reprezentantek OSP Łęki Dolne. Chcemy postąpić z duchem fair play. Druga próba w ćwiczeniu bojowym miała na celu udowodnienie, że potrafimy połączyć poszczególne elementy – powiedziała przedstawicielka OSP Słotowa. Drużyna po nieudanej pierwszej próbie ćwiczenia bojowego otrzymała od sędziów ponowną szansę, którą wykorzystała z sukcesem.
– Przede wszystkim pragnę wam podziękować za działalność ratowniczą. Poświęcacie swój wolny czas, żeby nieść pomoc. Jednostki z terenu gminy Pilzno są bardzo aktywne, dziękuję też za przychylność ze strony burmistrz Pilzna. Natomiast w przypadku zawodów należy pamiętać, że decyzje sędziów są niepodważalne. Dziękuję komisji za obiektywne potraktowanie zawodów – podkreślał komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy Wojciech Buszek.
Zmagania strażaków utrudniała zmienna pogoda. Zwłaszcza w kontekście sztafety, gdzie niektóre przeszkody, jak i murawa były śliskie. – Puchar jest ukoronowaniem naszej pracy. Oczywiście udział w zawodach był poprzedzony stosownymi przygotowaniami – mówił naczelnik jednostki Ryszard Kolak.
Klasyfikacja punktowa drużyn męskich:
1. OSP Lipiny – 103,50
2. OSP Zwiernik – 104,24
3. OSP Słotowa – 108,90
4. OSP Pilzno – 110,10
5. OSP Łęki Dolne – 114,43
6. OSP Bielowy – 120,34
7. OSP Strzegocice – 126,61
8. OSP Łęki Górne – 141,80
Klasyfikacja punktowa drużyn żeńskich:
OSP Słotowa – 126,99
OSP Łęki Dolne – 155,08
źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.