Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Odpowiedzą za rozbój na mieszkańcu Dębicy

policja 3Dwaj mieszkańcy Dębicy ostatnią noc spędzili w celach dębickiej komendy. Ubiegłego wieczoru mężczyźni pobili i okradli 34-letniego mieszkańca Dębicy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności rozboju na 34-letnim mieszkańcu Dębicy. Do zdarzenia doszło wczoraj późnym wieczorem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że napastnicy siłą odebrali mężczyźnie plecak, w którym między innymi były pieniądze oraz dokumenty.

Pokrzywdzonego mężczyznę karetka pogotowia przewiozła do dębickiego szpitala. Funkcjonariusze wydziału prewencji dębickiej komendy zatrzymali sprawców rozboju kilkadziesiąt minut po zdarzeniu. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Dębicy w wieku 26 i 24 lat. Obaj zostali zatrzymani do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności popełnionego przestępstwa.

Grozi im teraz kara pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.