Zakończenie „Wakacji z Muszkieterami”

Troje dzieci z rodzin korzystających ze wsparcia i pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy wróciło z dziesięciodniowej koloni w Dźwirzynie. Wyjazd kolonijny w całości był sponsorowany i organizowany przez Fundację Muszkieterów w ramach akcji charytatywnej pod nazwą „Wakacje z Muszkieterami”. W okresie od 04.08.2017 r. do 13.08.2017 r. dzieci miały możliwość wypoczywania nad polskim morzem.

Zwiedzanie ruin koscila gotyckiego na klifie w TrzesaczuProgram kolonii obfitował w różnego rodzaju wydarzenia i formy odpoczynku dostosowane do potrzeb i zainteresowań przybyłych na kolonię młodych Muszkieterów.

Dzieci, na co dzień, mieszkające na południu Polski miały możliwość poznania zachodniego wybrzeża, obfitującego w piękne plaże i ciekawe miejscowości. Zobaczyły Międzyzdroje, Jezioro Resko, odbyły także rejs statkiem po morzu.

Ognisko integracyjne z pieczeniem kielbasekNa miejscu, w Ośrodku Wypoczynkowym SOLARIS, w którym mieszkały, dzieci miały zapewniony bogaty program wypoczynku, obejmujący zajęcia plastyczne, muzyczne, gry i zabawy, zajęcia sportowe, ogniska, dyskoteki. W trakcie kolonii dzieci realizowały edukacyjny program „8 wartości Muszkietera” – poprzez gry i zabawy poznawały 8 uniwersalnych wartości, którymi człowiek powinien kierować się w życiu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.