Bedą ewakuować dębicki Ratusz!

21769825_10215091089060782_323200224_n28 września w  godz. 8:00 – 9:00 zgodnie z zarządzeniem nr 182/2017 Burmistrza Miasta Dębicy z dnia 3 sierpnia 2017 r. w sprawie przeprowadzenia miejskiego ćwiczenia obronnego na terenie miasta Dębicy zostanie przeprowadzone ćwiczenie ewakuacyjne osób z budynku Urzędu Miejskiego w Dębicy.
W związku z prowadzonymi ćwiczeniami w wyżej wymienionych godzinach osoby, które planują wizytę w Urzędzie Miejskim proszone są o wcześniejsze (lub późniejsze) zaplanowanie ewentualnej wizyty w magistracie.
Osoby, które w czasie ćwiczeń ewakuacyjnych będą znajdować się w budynku urzędu również będą podlegać ewakuacji i zostaną zobligowane będą do wykonywania poleceń wydanych przez pracowników urzędu oraz osoby funkcyjne kierujące ewakuacją.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.