„Bociany” zatańczyły w Pradze

21245770_1534686089912378_916927934_oGrupa taneczna juniorek z zespołu Image Dance reprezentowała Stowarzyszenie „Orkiestra Dęta – Gmina Dębica ” i Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica na Mistrzostwach Świata Mażoretek w czeskiej Pradze w dniach 25 – 27 sierpnia 2017r. Udział w mistrzostwach świata był awansem dziewcząt, które choreografią „Bociany” wywalczyły najpierw IV miejsce na mistrzostwach Polski w Kędzierzynie-Koźlu, a następnie wicemistrzostwo Europy w Chorwacji. W składzie tańczących dziewczynek znalazły się: Zuzanna Bawół, Maria Stręk, Emilia Smulska, Gabriela Grzyb, Dominika Ptaszek, Milena Ciesielska, Maja Marszałek, Martyna Kuczera, Weronika Wicher, Klaudia Jeż i Magdalena Pluta. Choreografem zespołu jest Jagoda Rak.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się oraz wsparli finansowo wyjazdy zespołu Image Dance na Mistrzostwa Świata.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.