Na Placu Solidarności uczcili 37. rocznicę porozumień sierpniowych – FILM

DSC0145831 sierpnia minęła 37. rocznica porozumień sierpniowych zawartych w 1980 roku przez  komitety strajkowe z rządem PRL. W rocznicę porozumień na Placu Solidarności przedstawiciele związków zawodowych i władz miejskich uczcili wydarzenie dzięki któremu doszło m.in. do zarejestrowania NSZZ „Solidarność”. Jak podkreślali uczestnicy spotkania pod krzyżem na Placu Solidarności do dzisiaj na realizację czekają niektóre ze zgłoszonych wówczas postulatów.  


 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.