Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ćwiczenia ewakuacyjne w Urzędzie Miejskim w Dębicy w dniu 28 września br.

ratusz 2Zgodnie z zarządzeniem nr 182/2017 Burmistrza Miasta Dębicy z dnia 3 sierpnia 2017 r. w sprawie przeprowadzenia miejskiego ćwiczenia obronnego na terenie miasta Dębicy w dniu 28 września 2017 r. w godz. 8:00 – 9:00 zostanie przeprowadzone ćwiczenie ewakuacyjne osób z budynku Urzędu Miejskiego w Dębicy, które jest jednym z epizodów ćwiczenia obronnego. W związku z powyższym w godzinach przeprowadzenia ćwiczenia prosimy wszystkich mieszkańców oraz potencjalnych petentów o wcześniejsze (lub późniejsze) zaplanowanie ewentualnej wizyty w Urzędzie Miejskim w Dębicy.

Osoby, które będą znajdować się w tym czasie w budynku urzędu również podlegać będą ewakuacji i zobligowane będą do wykonywania poleceń. Jednocześnie prosimy o ścisłe wykonywanie poleceń osób funkcyjnych kierujących ewakuacją oraz funkcjonariuszy Policji, Państwowej Straży Pożarnej Straży Miejskiej i żołnierzy Obrony Terytorialnej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.