Previous
Next
Previous
Next

DEBATA Z PEDAGOGAMI POWIATU DĘBICKIEGO

303-141473„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” to tytuł debaty społecznej, która odbyła się wczoraj w budynku Starostwa Powiatowego w Dębicy. Organizatorem spotkania był Komendant Powiatowy Policji w Dębicy oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dębicy.

We wtorek w sali konferencyjnej Urzędu Starostwa Powiatowego w Dębicy odbyła się debata społeczna pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie-możesz mieć na nie wpływ”. Głownym celem spotkania było zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa młodzieży szkolnej. Debacie przewodniczył Komendant Powiatowy Policji w Dębicy insp.Grzegorz Maksimczuk. W debacie wziął udział Starosta Powiatu Dębickiego Andrzej Reguła oraz Dyrektor Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Dębicy, Małgorzata Gargas.
Asp.sztab.Tomasz Totko przedstawił prezentację multimedialną odnoszącą się do aplikacji „Moja Komenda” , „Krajowa Mapa Zagrożeń” oraz „Twój Dzielnicowy”. Omówiono funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, zagrożenia które najczęściej są zgłaszane za pośrednictwem tego narzędzia w skali województwa podkarpackiego oraz powiatu dębickiego. Policjanci przybliżyli uczestnikom debaty charakter służby dzielnicowego. Komendant zwrócił uwagę na to jak służba dzielnicowych to istotny i społecznie potrzebny sposób kontaktowania się ze społecznością. Gościom debaty przedstawiono zadania zawarte w programie „Dzielnicowy bliżej nas” oraz funkcjonowanie aplikacji mobilnej „Moja Komenda”. Kolejnym elementem spotkania była dyskusja dotycząca szeroko rozumianego bezpieczeństwa młodzieży. Poruszono temat nietolerancji, zagrożeń narkotykowych oraz zaginięć nastolatków. Ostatnim punktem wczorajszej debaty społecznej był udział w ankiecie ewaluacyjnej uczestników. Z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Dębicy poza wymienionymi udział wzięli sierż.sztab.Magdalena Baran oraz asp.Jacek Bator. Poruszone kwestie oraz zgłaszane uwagi zostaną wykorzystane podczas podejmowanych przez Policję działań.
 

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.