Wybrano delegatów na 40. Zjazd ZHP

17_zb_wyb_4W środę, 27 września 2017 r., w Centrum Kultury w Ropczycach odbyła się zbiórka wyborcza w celu wybrania dwóch delegatów na 40. Zjazd ZHP, który obradować będzie w grudniu w Warszawie. Przedstawiciele pięiu hufców po dyskusji i głosowaniach zdecydowali, że reprezenotwać będą ich hm. Mateusz Cebula HR z Dębicy oraz hm. Waldemar Marek HR z Jasła.
Zjazd ZHP jest najwyższą władzą organizacji, która zbiera się co 4 lata, aby podsumować kończącą się kadencję władz, wybrać władze na kolejne 4 lata oraz zdecydować o kierunkach pracy ZHP jak również rozpatrzeć projekty uchwał w kluczowych dla ZHP sprawach. Najbliższy, 40. Zjazd ZHP obradować będzie w grudniu bieżącego roku w Warszawie. Uczestniczą w nim delegaci wybierani w środowiskach harcerskich całej Polski.
Hufiec ZHP Dębica wybierał dwóch delegatów razem z przedstawicielami hufców: Jasło, Łańcut, Ropczycko-Sędziszowskiego oraz Ziemi Pilźnieńskiej. Wyboru dokonano podczas zbiórki wyborczej w środę, 27 września 2017 r., w Ropczycach. Decyzją zebranych delegatami będą hm. Mateusz Cebula HR z Dębicy oraz hm. Waldemar Marek HR z Jasła.
Harcmistrz Mateusz Cebula jest komendantem Hufca ZHP Dębica, zastępcą Komendanta Chorągwi Podkarpackiej ZHP a w kończącej się w grudniu kadencji władz ZHP jest członkiem Rady Naczelnej ZHP, gdzie przewodniczy komisji ds. zarządzania organizacją. Delegatem będzie po raz kolejny – na 38. Zjeździe ZHP pracował w zjazdowym prezydium a na 39. Zjeździe ZHP przewodniczył komisji statutowej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.