Podsumowanie akcji pomocowej dla Kacpra Krawczyka

Bez tytułu12 sierpnia w miejscowości Brzeźnica odbył się Wakacyjny Piknik Charytatywny, podczas którego trzy stowarzyszenia – Brzeźnickie Horyzonty, Active Team Kozłów oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nowe Możliwości” przy współudziale Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz naszego Ośrodka zbierało środki na leczenie i pomoc w rehabilitacji Kacpra Krawczyka – 11 letniego mieszkańca Brzeźnicy.
Chłopiec cierpi na zespół schorzeń: Zespół Downa z cechami autyzmu, padaczkę, obustronną głuchotę, wadę serca, które sprawiają, że nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować; wymaga nieustannej opieki; kosztownego, specjalistycznego leczenia i rehabilitacji.
Wspólne połączenie sił członków Stowarzyszeń, pracowników jednostek organizacyjnych Gminy Dębica, uczestników Pikniku, darczyńców okazało się sukcesem. Po podliczeniu skarbon i przelewów na konto, podajemy oficjalną kwotę: dla Kacpra zebraliśmy 7484,98 zł.
W imieniu swoim oraz Kacpra i jego Rodziców składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce 🙂
Źródło: GOPS

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.