Śnieżka wśród „lokomotyw gospodarczych” Podkarpacia

logo Sniezka OK copyFFiL Śnieżka SA po raz kolejny uplasowała się w gronie największych przedsiębiorstw działających w regionie podkarpackim, sklasyfikowanych w Rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia, opublikowanym przez „Gazetę Codzienną Nowiny”.
W 11. już edycji Rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia zaprezentowane zostały najprężniej funkcjonujące, mające największy wpływ na ekonomiczny rozwój regionu przedsiębiorstwa. Zestawienie, które w tym roku objęło również start-upy, jest cennym źródłem informacji o kondycji i działalności podmiotów gospodarczych z Podkarpacia.
W tegorocznym notowaniu ogólnym rankingu FFiL Śnieżka SA,  czołowy producent farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, zajęła 11. pozycję. Śnieżka znalazła się także na czwartej pozycji wśród podkarpackich spółek giełdowych notujących najwyższą stopę zwrotu z akcji.
Uroczysta Gala, na której oficjalnie ogłoszono wyniki Rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia odbyła się 27 września 2017 roku w G2Arena w Jasionce pod Rzeszowem. Za opracowanie metodologii Rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia odpowiadał Małopolski Instytut Gospodarczy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.