Recital Marcina Stycznia i Scholi Serduszka

marcin_styczen2W niedzielę 8 października 2017 w Kościele pw. Serca Pana Jezusa w Dębicy – Latoszynie po mszy o godz. 14.30 na zaproszenie Scholi Serduszka z autorskim recitalem wystąpi Marcin Styczeń.
Marcin Styczeń to kompozytor, autor tekstów, znany m.in. z takich wydawnictw jak:
„Pieśń o Bogu ukrytym” – piosenki do wierszy Karola Wojtyły, „Golgota Jasnogórska” – poemat pasyjny Ernesta Brylla
Aktualnie artysta kończy pracę nad nową płytą pt. „Lubię gadać z Leonardem”, która zawierać będzie utwory Leonarda Cohena w jego autorskich tłumaczeniach i wykonaniu.
Oficjalna strona : www.marcinstyczen.pl
Oprawę muzyczną podczas mszy o godz . 14.30 zapewni Schola Serduszka
Serdecznie zapraszamy!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.