Previous
Next
Previous
Next

Z karabinem im do twarzy

IMG_9852Festiwal Sportu, który odbył się w minioną niedzielę,  był okazją do spotkania z żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej. Można było między innymi zobaczyć jakim uzbrojeniem posługują się wojskowi i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z karabinem. Korzystały z tego również dziewczęta, która zaskakująco dobrze wychodziły na fotografiach z bronią w dłoniach… Niemniej atrakcyjnie prezentowały się na tle karabinu perfekcyjnie zrobione paznokcie!
 
 
 
 
 
 
IMG_9849

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.