Previous
Next
Previous
Next

Spotkanie Klubu Seniora w Nagawczynie

132927973Już po raz kolejny w Remizie w Nagawczynie odbyło się spotkanie przy grillu seniorów sołectwa Nagawczyna. Mimo deszczowej pogody frekwencja wśród przybyłych gości przeszła oczekiwania organizatora.

20 września, grupa około pięćdziesięciu seniorów po raz kolejny udowodniła, że nie liczą się lata, lecz pozytywne samopoczucie i nastawienie względem drugiego człowieka. Wesołe rozmowy, śmiechy oraz pieśni rozległy się wokół deszczowej Nagawczyny. Uczestnicy spotkania swoją energią obdarowali również wszystkie osoby, które ten wieczór postanowiły spędzić razem z nimi.
W inicjatywę włączyli się: niezawodni druchowie z OSP w Nagawczynie, którzy zajęli się obsługą grila, Panie z KGW w Nagawczynie, które zadbały o poczęstunek oraz dekoracją stołów, młodzież z Centrum Wolontariatu Dzieci i Młodzieży Gminy Dębica, która serwowała kawę i herbatę, służyła wsparciem i pomocą, przedstawiciele Rady Sołeckiej oraz ksiądz Proboszcz Mieczysław Jakóbczyk.
Przy grillu zaplanowana została również wspólna wycieczka w Pieniny, która odbędzie się 30 września.
Organizatorem inicatywy była Radna Rady Gminy Dębica Agata Wiater.
Źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.