Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

18 dębickich nauczycieli z Nagrodą Burmistrza Miasta Dębicy

DSC06339Podczas miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się 17 października w DK Kosmos  18 nauczycieli odebrało z rąk burmistrza Mariusza Szewczyka Nagrodę Burmistrza Miasta Dębicy.

W  gronie wyróżnionych znaleźli się: Lucyna Legutko   z  SP 3, Krystyna Tryba  z   PM 7, Dorota Giełbaga z SP 9, Renata Pietrzyk z SP 5, Alicja Poręba z MG 1, Beata Śmietana z SP 9, Renata Świerk z PM 2,Wiesław Broda z SP 5, Dorota Chodakz  SP 2,    Agata Gąsior z SP 12,    Adam Jasek z SP 8, Barbara Krauze z SP 10, Katarzyna Reguła-Łoch  z SP 3, Jacek Stogiera   z  SP 5, Zofia Więch z SP 9, Piotr Mazur z SP 10, Dorota Mleczko z SP 11 i Alicja Prus z SP 11.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.