Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dermonaprawczy krem do stóp® Emolium Skin Repair

emo_PL_Krem_do_rak_40_062017_comp (1)Dermoodnowa dla rąk®przynosi natychmiastową ulgę, intensywnie nawilża, odżywia i rewitalizuje skórę. Wzmacnia naturalną odporność skóry, chroniąc przed pękaniem, podrażnieniami i otarciami. Redukuje podrażnienia, pęknięcia naskórka i uczucie świądu, pozostawia skórę miękką i wygładzoną.

Substancje aktywne:

  • Kompleks hydroaktywnyintensywnie oraz długotrwale nawilża skórę suchą i wymagającą.

  • Kompleks 10 witamin, w tym witaminy z grupy Bodżywiają, poprawiają elastyczność
    i wspomagają regenerację naskórka.

  • Prebiotyk Biolinwspomaga naturalną równowagę flory bakteryjnej skóry.

Cena: 24,60 zł (40 ml).

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.