Dla tych wszystkich, którzy tęsknią za Dębicą – Jesienne Miasto III

DSC_1986Nie wiemy jak to jest w przypadku innych miast, ale do Dębicy zawsze się tęskni. Nieważne czy mieszkało się tu rok czy dwa, czy też od urodzenia – Dębica ma jakąś magię w sobie, która sprawia, że nigdy się o niej nie zapomina.
Dla tych wszystkich, którzy są daleko i tęsknią, z życzeniami wszystkiego najlepszego. Dębica 19 X 2017, wczesne przedpołudnie.
Ziemia Dębicka
 
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.