Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Grabiny: „Bezpieczna droga do Szkoły i Biblioteki”

1Stowarzyszenie Rozwój Aktywność Społecznej wraz z Wiejską Biblioteką Publiczną w Grabinach 27 października zaprosiło kl. 0 z Zespołu Szkół w Grabinach na lekcję profilaktyczno-edukacyjną pod hasłem „Bezpieczna droga do Szkoły i Biblioteki”.

Celem akcji było informowanie i przypominanie najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego o prawidłowym poruszaniu się po jezdni oraz o zachowaniu należytych środków bezpieczeństwa podczas podróży samochodem czy rowerem. Spotkanie prowadził asp. sztab. Jerzy Labak. Prelegent podkreślał, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych na odzieży czy plecakach, zwłaszcza po zmroku. Teoria przekazywana przez funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Czarnej została wzbogacona krótkim filmem instruktażowym. Spotkanie zakończyło się rozstrzygnięciem konkursu plastycznego oraz wręczeniem nagród każdemu z uczniów.

Agnieszka Krysiak

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.