I Jesienne Biegi Przełajowe Małych Strażaków

i-jesienne-biegi-przelajowe-malych-strazakowPo raz pierwszy w Łękach Dolnych zorganizowane zostały Jesienne Biegi Przełajowe Małych Strażaków. Miejscowi młodzi druhowie gościli swoich kolegów i koleżanki z Akademii Małego Strażaka z Brzeźnicy oraz Dziecięcej Drużyny Pożarniczej z Chotowej. Oprócz biegów przełajowych odbyły się także inne konkurencje, jak: przeciąganie strażackiego węża i tor przeszkód. Każda drużyna okazała się zwycięska i otrzymała pamiątkowy puchar oraz dyplomy  wręczane przez burmistrz Ewę Gołębiowską.
Impreza przygotowana została z inicjatywy strażaków z OSP i rodziców małych strażaków. Tory przeszkód opracowali druhowie z OSP Łęki Dolne, a rodzice i panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Łęk Dolnych zadbały o smaczny poczęstunek.
– W tym dniu również do grona małych strażaków zostały przyjęte kolejne dzieci, którym zostały wręczone pamiątkowe certyfikaty i koszulki strażackie. Uwieńczeniem imprezy był wspaniały strażacki tort przygotowany przez rodziców. Gratulujemy wszystkim  zwycięzcom i dziękujemy rodzicom oraz strażakom. To była mile i aktywnie spędzona niedziela – mówi Bożena Kochanowska.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.