Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Krystian Pydych, były zawodnik Rzemieślnika Pilzno – cudownie ocalały z wypadku opowiada swoją historię

Bez tytułuWczoraj na antenie Dzień Dobry TVN swoją historię opowiedział Krystian Pydych. Ten młody piłkarz, który grał między innymi w Rzemieślinku Pilzno dwa lata temu jechał na mecz, razem z nim byli również jego dwaj bracia. Ich bus zderzył się z cieżarówką. W wypadku zginęli obaj bracia Krystiana, on sam został ranny. W rozmowie z dziennikarzami opowiada o swoim wychodzeniu ze śpiączki i o tym jak sobie radzi z traumą po wypadku.
Rozmowę  z Krystianem można obejrzeć pod linkiem poniżej.
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/w-wypadku-zgineli-jego-bracia-on-walczyl-o-zycie,242523.html

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.