Previous
Next
Previous
Next

„Tysiąc powodów by czytać” – szkoła z Pustyni bierze udział w konkursie w którym można wygrać 1000 książek

bibliotekaSzkoła Podstawowa w Pustyni bierze udział w konkursie Empiku „Tysiąc powodów by czytać”, w którym wygraną jest sfinansowanie przez Empik tysiąca książek do 10 bibliotek szkolnych na terenie całej Polski. Nowy księgozbiór otrzymają szkoły, które zdobędą najwięcej głosów w internetowym głosowaniu które trwa od 2 do 22 października 2017r. Głosować można codziennie.
Jedyne, co trzeba zrobić,aby wziąć udział w konkursie to we wskazanym okresie wejść na stronę www.empik.com/biblioteki i zalogować się (ewentualnie zarejestrować, jeśli ktoś nie posiada konta na Empiku) i zagłosować na Publiczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi im. Wandy Chotomskiej w Pustyni.
„Bardzo proszę o pomoc w głosowaniu na naszą szkołę, bo nasze dzieciaki naprawdę kochają czytać. Przychodzą do naszej szkolnej biblioteki na każdej długiej przerwie i wybierają książki.  Niestety nas, jak każdej małej szkoły nie stać na zwiększenie księgozbioru tak, by móc zaspokoić ich potrzeby. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w głosowaniu w tym konkursie” – mówi Katarzyna Broniec  pracująca w szkolnej bibliotece w Pustyni.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.