Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Awans zawodowy nauczycieli

awans-zawodowy-nauczycieli_0Magdalena Matusik (nauczycielka j. polskiego w SP w Pilźnie), Karolina Zalasińska (pedagog szkolny w szkołach w Machowej, Parkoszu i Pilźnie) oraz ks. Jarosław Musiał (nauczyciel religii w PG i SP w Pilźnie) skutecznie ubiegali się o uzyskanie stopnia nauczyciela mianowanego. Wspomniani nauczyciele, z rąk burmistrz Ewy Gołębiowskiej, a także przewodniczącego RM w Pilźnie Tadeusza Pieczonki, odebrali akt nadania stopnia awansu zawodowego i złożyli uroczyste ślubowanie.
Dodajmy, że w sesji letniej stopień nauczyciela kontraktowego uzyskało 4 nauczycieli, natomiast stopień nauczyciela dyplomowanego 8 osób. W szkołach i przedszkolach, wedługg stanu na 10 września zatrudnionych jest w przeliczeniu na pełne etaty – 240 nauczycieli, w tym 8 nauczycieli stażystów, 21 – kontraktowych, 60 – mianowanych oraz 151 nauczycieli dyplomowanych

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.