Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Piszą kartki urodzinowe do ciężko chorej Patrycji

pisanie kartek 25.09.2017 (2)Patrycji Szczęch mieszka w Sędziszowie. Dziewczynka dziś kończy 14 lat. Od sierpnia 2012 roku Patrycja jest chora na encefalopatie padaczkowa o nieustalonym pochodzeniu z napadami wielopostaciowymi, tachykardię, nawracające się zakażenia układu moczowego, niedowład. Uczniowie ze szkoły w Jaźwinach zainicjowali akcje pisania kartek urodzinowych do dziewczynki.
Choroba Patrycji powoduje zaburzenia  rozwoju psychoruchowego, osobowości i mowy. W 2013 roku przeszła bardzo ciężką operację mózgu. Obecnie karmiona jest przez PEG-a. Na dzień dzisiejszy Patrycja przebywa w szpitalu w Rzeszowie i tam do niej trafią wszystkie kartki urodzinowe. W ubiegłym roku otrzymała ich 2000, w bieżącym chciałaby pobić rekord.
Uczniowie  szkoły Jaźwinach wykazali się niezwykłą wrażliwością, empatią pisząc kartki urodzinowe do 14-letniej Patrycji Szczęch z Sędziszowa. Kartki zostaną przekazane Patrycji dziś 5 października, w dniu jej urodzin. Mamy nadzieję, że dodadzą jej otuchy i sprawią jej radość. Do akcji pisania kartek włączyły się również inne szkoły. Dziękujemy uczniom i nauczycielom z Publicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Borowej, Publicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Chotowej, Publicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Czarnej, Publicznego Gimnazjum  w Grabinach, Publicznego Gimnazjum w Róży, Publicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Żdżarach oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych  w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.