Troje rannych w dwóch wypadkach

policja 3Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszych wypadków, do których doszło w Parkoszu i Pustkowie Wsi. W Parkoszu zderzyły się trzy pojazdy, a w Pustkowie Wsi kierowca ciężarówki potrącił motorowerzystkę.

Zgłoszenie o pierwszym z wczorajszych wypadków drogowych oficer dyżurny odebrał około godz.13. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciężarowym volvo nie zachował ostrożności i najechał na tył stojącego na pasie jezdni seata leona. Siła uderzenia pchnęła pojazd na tył vw golfa. Obrażeń doznał 28-letni kierowca seata oraz 45-letni kierowca volswagena. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierowców. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.
Do drugiego zdarzenia doszło w Pustkowie Wsi po godz.16. Prawdopodobnie nieuwaga kierującego ciężarową scanią doprowadziła do potrącenia kierującej skuterem. Pojazdy jechały w kierunku Dębicy. Kobieta została potrącona, gdy skręcała w lewo. Poszkodowaną 80-letnią mieszkankę Pustkowa przewieziono do szpitala w Dębicy. Kierujący scanią, 24-letni mieszkaniec Jaślan, był trzeźwy. Policjanci obsługujący to zdarzenie sporządzili stosowną dokumentację umożliwiającą wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.